Avalik Beetaversioon!

Meie veebikodu on nagu päris enda aiamaa. Selle eest tuleb palava armastusega hoolitseda ja seda kasvatada. Beetaversioon uueneb kiirest. Kõige jälgimiseks külasta meid nii tihti kui võimalik või lisa end uudiskirja saajate hulka.

Blogi

Kartul kasvab kosmoses17.06

Tere kõik sõbrad, aiapidajad ja toetajad. Lausa imeline on nentida tõsiasja, et sügisel mulda pandud seemnest on kevadeks kasvanud päris taim - veeb, mis on peagi vastu võtmas esimesi aiapidajaid. Oleme läbi käinud vahva ja sündmusterohke tee.

Sügisel esitasime Ajujahi ideekonkursile oma mõtte sellest, kuidas kõikidel inimestel peaks olema võimalus kasvatada endale sobivat, tervislikku ja mahedat köögivilja. Appi tuleks selleks virtuaalne veebipeenar, kus aiapidaja endale peenra kujundab, keegi taimed mulda pistab, nende eest hoolitseb ja lõpuks koju toob. See mõte leidis palava poolehoiu ning sellest kannustatuna asusime mõtet ellu viima.

Toimetuste käigus oleme õppinud palju. Näiteks seda, et kartulit on 1995. aastal kosmoses kasvatatud ja ka seda, et Titanicul serveeritud viimane roog sisaldas porgandipüreed. Samas ka seda, et uue ettevõtte alustamine nõuab palju aega, armastust ja pühendumist – täpselt nagu oma aiamaa. Aga kui isegi kartul kosmoses suutis kasvada suudame ka meie Maa peal selle kasvama panna ning saagist tulevat rõõmu oma virtuaalsete aiapidajatega jagada.

Tänu paljudele toredatele inimestele, kes nõu ja jõuga abis olid, olemegi saanud niikaugele, et Virtual Garden on valmis esimestele kiirematele demohooaja käigus päris kodumaist köögivilja kasvatama. Registreeri vaid osalema, kujunda endale peenar ning tee meiega see vahva teekond kaasa!